Redaktionen

Warda Khaldi
T f chefredaktör  och ansvarig utgivare
08-796 65 09
warda.khaldi@talentum.se

Tiina Moilanen Demargne
Webbredaktör
08-796 64 12
tiina.demargne@talentum.se

Elisabet Örnerborg
Reporter
08-796 64 41
elisabet.ornerborg@lag-avtal.se

Ann Norrby
Reporter
08-796 64 43
ann.norrby@lag-avtal.se

Lena Gunnars
Reporter 
08-796 64 10
Lena.Gunnars@lag-avtal.se

Elisabeth Vene
Reporter
08-796 66 17
elisabeth.vene@lag-avtal.se

Karin Nilsson
Reporter
08-796 64 27
karin.nilsson@lag-avtal.se

Henrik Johansson
Marknadschef
08-796 65 96
henrik.johansson@lag-avtal.se

Traffic:
Picapoint AB
Håkan Hellström
070-644 75 79
hakan.hellstrom@picapoint.se

Postadress:
Lag & Avtal
106 12 Stockholm

Fakturaadress: 
Talentum Media AB 
Lag & Avtal 106 12 Stockholm

Besöksadress: 
Lag & Avtal
Jakobsbergsgatan 22
Talentum

Tel: 08-796 64 50 
Fax: 08-612 30 60

Kundservice

Kontakta vår prenumerationsservice Titeldata för prenumerationsärenden och webbinloggning.

Klicka här för kontaktuppgifter

Tidningen