Tipsa Lag & Avtal

2011-09-26 13:46  

Det underlättar för oss om du beskriver det du vet så utförligt som möjligt. Du kan välja att vara anonym, men vi är tacksamma om du anger dina kontaktuppgifter så att vi har möjlighet att kontakta dig och ställa följdfrågor.

 

Maila, ring eller skicka snigelpost:

Ansvarig utgivare och tf chefredaktör
Warda Khaldi, warda.khaldi@talentum.se tel 08-796 65 09.

Postadress: 
Lag & Avtal
106 12 Stockholm

 

Warda Khaldi
Tf chefredaktör och ansvarig utgivare
08-796 65 09
warda.khaldi@talentum.se

 

 

  Tiina Demargne
Webbredaktör
08-796 64 12
tiina.demargne@lag-avtal.se

 

 

Karin Nilsson
Reporter
08–796 64 27
karin.nilsson@lag-avtal.se

 

 

Elisabet Örnerborg
Reporter
08-796 64 41
elisabet.ornerborg@lag-avtal.se

 

 

Ann Norrby
Reporter
08-796 64 43
ann.norrby@lag-avtal.se

 

Lena Gunnars Foto: Jörgen Appelgren
 

Lena Gunnars
Reporter

08-7966410
Lena.Gunnars@lag-avtal.se

 

Elisabeth Vene Foto: Anders Vikhult
 

Elisabeth Vene
Reporter
08-796 66 17
elisabeth.vene@lag-avtal.se

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

Besöksadress:
Lag & Avtal
Jakobsbergsgatan 22
Talentum

Tel: 08-796 64 50
Fax: 08-612 30 60

 

Kommentarer

Välkommen att säga din mening på Lag & Avtal.

Principen för våra regler är enkel: visa respekt för de personer vi skriver om och andra läsare som kommenterar artiklarna. Alla kommentarer modereras efter publiceringen av Lag & Avtal eller av oss anlitad personal.

  Kommentarer

Fråga experterna