Tipsa Lag & Avtal

2011-09-26 13:46  

Det underlättar för oss om du beskriver det du vet så utförligt som möjligt. Du kan välja att vara anonym, men vi är tacksamma om du anger dina kontaktuppgifter så att vi har möjlighet att kontakta dig och ställa följdfrågor.

 

Maila, ring eller skicka snigelpost:

Ansvarig utgivare och chefredaktör
Lennart Kriisa, lennart.kriisa@talentum.se, tel 08-796 64 01.

Postadress: 
Lag & Avtal
106 12 Stockholm

 

 

Lennart Kriisa
Chefredaktör och ansvarig utgivare
08-796 64 01
lennart.kriisa@talentum.se

 

 

Warda Khaldi
Redaktionschef
08-796 65 09
warda.khaldi@talentum.se

 

 

Elinor Torp
Reporter
08–796 64 27
elinor.torp@lag-avtal.se

 

Elisabet Örnerborg
Reporter
08-796 64 41
elisabet.ornerborg@lag-avtal.se

 

 

Ann Norrby
Reporter
08-796 64 43
ann.norrby@lag-avtal.se

 

Lena Gunnars Foto: Jörgen Appelgren
 

Lena Gunnars
Reporter - föräldraledig
Lena.Gunnars@lag-avtal.se

 

Elisabeth Vene Foto: Anders Vikhult
 

Elisabeth Vene
Reporter
08-796 66 17
elisabeth.vene@lag-avtal.se

 

 

 

Anna de Lima Fagerlind

Reporter
08-796 65 49
anna.fagerlind@talentum.se

 

 

Angelica Söderberg
Webbredaktör
08-796 64 56
angelica.soderberg@talentum.se

 

 

 

 

 

Besöksadress:
Lag & Avtal
Jakobsbergsgatan 22
Talentum

Tel: 08-796 64 50
Fax: 08-612 30 60

 

Kommentarer

Välkommen att säga din mening på Lag & Avtal.

Principen för våra regler är enkel: visa respekt för de personer vi skriver om och andra läsare som kommenterar artiklarna. Alla kommentarer modereras efter publiceringen av Lag & Avtal eller av oss anlitad personal.

  Kommentarer